> U izradi  > Web objave

Želite li objaviti sadržaj na našoj web stranici, molimo Vas sljedeće:

1. Pripremite tekst (kraći ili dulji, po želji) u nekom programu za obradu teksta – Word, Writer ili slično. Posebno odvojite i pošaljite nekoliko ilustrativnih fotografija (1 - 3) koje želite da budu objavljene u članku.
  2. Navedite datum nastanka sadržaja koji želite da bude objavljen.
  3. Navedite rubriku u kojoj želite da sadržaj bude objavljen. (Po potrebi predložite novu.)
  4. Sadržaj pošaljite na mail adresu: miapuskaric@gmail.com

Važna napomena:

• Pripazite na točnost zapisa
  • Vodite računa imate li suglasnost roditelja za objavu učeničkih fotografija
  • Autor svakog teksta/sadržaja će biti istaknut na početku objave

Hvala Vam na suradnji!

COVID19

NOVO!  PANDEMIJA I PRAĆENJE RADA OD KUĆE
2.12.2020.

Poštovani roditelji,

kako je sve veći broj učenika u samoizolaciji, učitelji im upute i zadatke objavljuju na platformi MS Teams nastavnog predmeta/njihovog razreda. Učitelji će, kao podsjetnik, poslati učenicima molbu da se, oni koji su u samoizolaciji ili duže nisu prisutni na nastavi, jave kako bi dobili upute i nastavne materijale. Budući da je teško pratiti tko od učenika ide u samoizolaciju, a tko izlazi iz nje, molimo vas da se učenici koji su u samoizolaciji javljaju učiteljima na istu platformu. Tako bismo izbjegli mogućnost da neki od učenika ostanu bez podrške učitelja u radu.

Uprava OŠ Zapruđe

MJERE SPJEČAVANJA ŠIRENJA INFEKCIJE

POZIV NA ODGOVORNO PONAŠANJE

Prateći događanja u posljednjih tjedan dana vidjeli smo da neki roditelji krše upute epidemiologa o samoizolaciji i u vrijeme samoizolacije nisu na adresi stanovanja, a obaveza je da budu. Do sada smo, kao škola, uz poštivanje svih epidemioloških mjera uspjeli sačuvati učenike i djelatnike od izravne zaraze koronom. Stoga vas sve pozivamo na odgovorno ponašanje i poštivanje mjera.

Dodatno vas molimo da se obitelji ili učenici koji su pozitivni ne stigmatiziraju. Na društvenim mrežama našlo se niz neprimjerenih komunikacija. U situaciji u kojoj se trenutno nalazimo trebamo jedni drugima pružiti toplu riječ i humani pristup, pa i na društvenim mrežama,  jer sutra se svi mi možemo naći u istoj situaciji.

26.10.2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

s obzirom na značajan porast novooboljelih te širenje virusa među populacijom roditelja, od danas 15. listopada 2020., svi učenici od 5. do 8. razreda će i za vrijeme nastave morati nositi maske, ne samo u zajedničkim prostorima škole, kako su to činili do sada.

Molimo roditelje neka povedu računa da učenik u torbi svakodnevno ima dvije čiste i upotrebljive maske.

Najveći broj učenika do sada je pokazao visoku razinu svijesti i discipline u potrebi pridržavanja mjera. Nažalost, jedan maleni broj učenika povremeno zaboravlja masku, a škola više nema u rezervi dovoljno da svakodnevno može osiguravati potrebnu zaštitnu masku.

Hvala vam što brinete o zdravlju sviju nas!

#OSTANIMO ODGOVORNI

TJEDAN:CRVENI