preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zapruđe Zagreb

Otvoreni sat

Otvoreni sat pojedinih učitelja te stručne službe Škole pogledajte u tablici koja slijedi ili preuzmite ovdje.




 

RASPORED PRIMANJA RODITELJA – OTVORENI SAT I INFORMACIJE

školska godina 2018. /2019.

Razred

UČITELJ

CRVENI TJEDAN

PLAVI TJEDAN

1.A

Anamarija Lovrentjev

Uz Snježana Komarčić

ČETVRTAK

9:00 – 9:45

SRIJEDA

17:00 -18:00

1.B

Suzana Krmelić

 

PONEDJELJAK

10:45 – 11:30

ČETVRTAK

17:00 – 17:45

PB

Adela Vuk

 

_

UTORAK

17:00 – 17:45

1.C

Borka Prugovečki

 

SRIJEDA

17:00 – 17:45

PETAK

9:45 – 10:30

PB

Suzana Galić

 

UTORAK

16:15 – 17:00

UTORAK

17:00 – 17:45

1.D

Jasminka Brkić

 

SRIJEDA

17:00 – 17:45

UTORAK

10:45 – 11:30

PB

Ivana Kujundžić

 

UTORAK

16:15 – 17:00

UTORAK

17:00 – 17:45

2.A

Vlatka Bilandžija

 

ČETVRTAK

17:00 – 18:00

SRIJEDA

8:00 – 8:45

2.B

Mirjana Dodig

 

UTORAK

10:45 – 11:30

ČETVRTAK

17:30 – 18:30

PB

Katarina Dogančić

 

_

UTORAK

17:00 – 17:45

2.C

Katarina Šarić

 

SRIJEDA

17:30 – 18:15

UTORAK

9:00 – 9:45

PB

Valerija Škofić

 

_

UTORAK

17:00 – 17:45

2.D

Romana Carin

 

SRIJEDA

17:00 – 17:45

UTORAK

9:55 – 10:40

PB

Ivana Benko

 

_

UTORAK

17:00 -17:45

3.A

Sanja Dajić

 

SRIJEDA

17:00 – 17:45

SRIJEDA

9:55 – 10:40

3.B

Zvjezdana Budoš Mlinac

 

ČETVRTAK

17:00 – 17:45

ČETVRTAK

8:00 – 8:45

3.C

Sanda Mahin

 

UTORAK

17:00 – 17:45

SRIJEDA

9:00 – 9:45

PB

Sandra Štambuk

 

_

UTORAK

16:45 – 17:30

4.A

Duška Marcić Svilar

 

UTORAK

15:50 -16:35

UTORAK

9:00 – 9:45

4.B

Katica Periša

 

UTORAK

10:40 – 11:30

SRIJEDA

17:00 – 17:45

4.c

Tina Bobanac Žižić

 

SRIJEDA

9:55 – 10:40

PONEDJELJAK

15:50 – 16:35

5.A

Snježana Stojaković

 

SRIJEDA

19:15 – 20:00

SRIJEDA

10:45 – 11:30

5.B

Tomislav Milković

 

UTORAK

18:20 – 19:05

UTORAK

9:55 – 10:40

5.C

Tihana Zajc

 

PONEDJELJAK

18:20 – 19:05

UTORAK

10:45 – 11:30

6.A

Sandra Lazarević

 

UTORAK

11:35 – 12:20

ČETVRTAK

16:40 – 17:25

6.B

Sanja Valjan

 

PETAK

16:40 – 17:20

UTORAK

12:25 – 13:10

6.C

Milica Mrčela

 

SRIJEDA

18:20 – 19:05

SRIJEDA

13:15 – 14:00

7.A

Sanja Fabijačić

 

PONEDJELJAK

17:30 – 18:15

UTORAK

10:45 – 11:20

7.B

Anabela Crnković

 

SRIJEDA

16:45 – 17:30

PONEDJELJAK

10:45 – 11:30

7.C

Lejla Kulenović

 

ČETVRTAK

17:30 – 18:15

SRIJEDA

10:45 – 11:30

8.A

Bosiljko Đerek

 

PETAK

11:35 – 12:20

ČETVRTAK

18:00 – 18:45

8.B

Dražena Kukolj

 

SRIJEDA

10:45 – 11:30

PONEDJELJAK

18:20 – 19:05

8.C

Branka Bosiljević Crljenko

 

ČETVRTAK

9:00 – 9:45

ČETVRTAK

19:00 – 19:45

 

Mirela Puškarić

matematika i informatika

UTORAK

9:55 – 10:40

PONEDJELJAK

17:30 – 18:15

 

Milana Arbutina

 matematika i fizika

SRIJEDA

18:20 – 19:05

PONEDJELJAK

12:20 – 13:05

 

Igor Stojaković

povijest i geografija

PONEDJELAK

18:20 – 19:05

ČETVRATK

11:35 – 12:20

 

Silvija Vlahovec

engleski i španjolski

PONEDJELJAK

10:45 – 11:30

UTORAK

18:20 – 19:05

 

Lana Čorko – engleski jezik

 

PETAK

15:00 – 15:45

PONEDJELAK

11:35 – 12:20

 

 

Tihana Lucić – engleski jezik

UTORAK

11:35 -12:20

PETAK

14:00 – 14:50

 

Željka Špehar – njemački jezik

 

SRIJEDA

16:45 – 17:30

ČETVRTAK

9:00 – 9:45

 

Grozdan  Rajačić

 tehnički i informatika

UTORAK

13:10 – 13:55

SRIJEDA

13:10 – 13:55

 

Krešimir Bilić – TZK

 

SRIJEDA

19:20 – 20:00

UTORAK

13:15 – 14:00

 

Snježana Vlahović Mandić - vjeronauk

PETAK

12:25 – 13:10

SRIJEDA

16:40 – 17:25

 

Sestra Ivana ,Zlata Šango - vjeronauk

SRIJEDA

9:55 – 10:40

SRIJEDA

9:55 – 10:40

 

Sestra Kristina Maslać

 

PETAK

11:35 – 12:20

UTORAK

9:55 – 10:20

Radno

vrijeme

Izeta Colarić, pedagog

ČETVRTAK 16:00 – 18:00

Mihaela Mihetec - logoped

Prema dogovoru

Dijana Čupić -knjižničar

ČETVRTAK 12:00 – 14:00

 

 

 
 

Priloženi dokumenti:
OTVORENI SAT 2018.pdf


OŠ Zapruđe

TJEDAN: crveni

Razredi koji su u školi UJUTRO:

1., 2., 3., 4.a, 6., 7. i 8. 

(22.10.2018. - 26.10.2018.)


  RASPORED

  ZVONJENJA

      pogledajte ovdje 

    ili detaljnije ovdje.


 

RADNO VRIJEME ŠKOLE


 

VAŽNO! 

NOVA ORGANIZACIJA RADA U ŠK. GOD. 2018./19.

Više saznajte na poveznici


OSNOVNA ŠKOLA ZAPRUĐE


 

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Školske Facebook grupe
Edukativni programi

Program je osmišljen za djecu u dobi od 4 do 13 godina. Potiče njihov mentalni razvoj, i to na zabavan način. 

ALOHA Mental Arithmetic povećava inteligenciju djece zahvaljujući edukacijskom programu temeljenom na tri ključne točke: računanje abakusom, mentalna aritmetika i didaktičke igre.

 

Pogledajte Video

 


 

Centar stranih jezika Angla svojim polaznicima, djeci i odraslima, nudi sve vrste verficiranih tečajeva, od programa općeg i poslovnog jezika pa sve do individualnih tečajeva.

 

Angla na Facebooku 

 


 

Čitajmo online!

e-Lektire

 

e-enciklopedije

 

 

e-knjižnica

 

Hrvatski pravopis

Preventivni programi

Program mlijeka u školama

 

Šema školskog voća

 

Centar za poremećaje hranjenja

Home

 

CMS za škole logo
Osnovna škola Zapruđe Zagreb / Meštrovićev trg 8a, HR-10000 Zagreb / os-zaprudje-zg.skole.hr / ured@os-zaprudje-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju