PROGRAM - ODMORKO ZIMA 2018./19.

Uskoro

PROGRAM - ODMORKO LJETO 2018.

Sportski savez Grada Zagreba :

Za učenike zagrebačkih škola pripremili smo velik broj aktivnosti tijekom ljetnog odmora, koji će se provoditi u programu ODMORKO LJETO 2018.

Program je osmišljen u suradnji s Gradskim uredom za sport i mlade i Sportskim savezom Grada Zagreba,  a  trajat će u vremenu od 26. lipnja do 31. kolovoza 2018.

U programima Odmorka mogu sudjelovati učenici koji imaju izrađenu iskaznicu Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb, a koja im služi kao identifikacijski dokument u korištenju programa.

Ukoliko netko od učenika nema izrađenu iskaznicu, molimo vas pogledajte poveznicu na kojoj se nalaze detaljne upute o načinu izrade iskaznice.

Posebno vam skrećemo pozornost na INTERAKTIVNU KARTU programa ODMORKO LJETO 2018. na kojoj se nalaze sve informacije o lokacijama događanja i vremenima provođenja programa.

Sve informacije o radu Saveza možete vidjeti na njihovoj mrežnoj stranici i na društvenim mrežama Saveza – Facebook, Instagram i Twitter.

Ugodan ljetni odmor!

Plakat odmorko

Napomena: Plakat možete preuzeti klikom na priloženi dokument.

Interaktivna karta

ODMORKO - interaktivna karta