Pravilnik i odluke vezane uz objave natječaja

Natječaji

NOVO!  Rezultate natječaja te odluku o neizboru kandidata​ pogledajte u priloženom dokumentu.

U Zagrebu 27. prosinca 2019. g.

Rezultati pisane provjere za navedeni natječaj te poziv na razgovor za pojedine kandidate, pogledajte u priloženom dokumentu.

U Zagrebu 22. prosinca 2019. g.

Natječaj za:

1. Učitelj/ica prirode, biologije i kemije
2. Učitelj/ica matematike i informatike
3. Učitelj/ica matematike i informatike
4. Učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku
5. Učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku
6. Učitelj/ica engleskog jezika

Detaljnije pogledajte u priloženom dokumentu.

U Zagrebu 6. prosinca 2019. g.

• Natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice Škole. Detalji natječaja se nalaze u priloženom dokumentu. U Zagrebu 11. listopada 2019. g.​

• Natječaj za zapošljavanje - učitelj/ica matematike i informatike,  učitelj/ica u produženom boravku,  učitelj/ica engleskog jezika, voditelj/ica računovodstva, spremač/ica. Detalji natječaja se nalaze u priloženom dokumentu. U Zagrebu 12. travnja 2019. g.
  • PONIŠTENJE NATJEČAJA Informaciju o poništenju dijela natječaja možete pročitati u priloženom dokumentu.

• Natječaj za zapošljavanje - spremač/ica. Detalji natječaja se nalaze u priloženom dokumentu. U Zagrebu 18. siječnja 2019. g.

• Rezultate natječaja za zapošljavanje objavljenog 3.12. 2018. g. pogledajte u priloženim dokumentima.

• ​​Natječaj za zapošljavanje - detalji natječaja nalaze se u priloženom dokumentu. U Zagrebu 3. prosinca 2018. g.​

• Natječaj za psihologa - detalji natječaja nalaze se u priloženom dokumentu. U Zagrebu 5. listopada 2018. g.

• Natječaj za zapošljavanje možete pogledati na linku ili u priloženom dokumentu "mreza oglas". U Zagrebu 9. listopada 2018.g.