Izvješće o provedenom Eko danu

22.03.2017. učenici nižih razreda obilježili su proljetni dan voda izradom Eko plakata koji su objavljeni na Web stranici škole.

23.03.2017. učenici 6. razreda obilježili su projektni dan u učionici biologije prezentacijom plakata i izlaganjem na teme: mora, kopnenih voda, koristi od mora i kopnenih voda, pročišćavanja vode te vodi kao obnovljivom izvoru energije.  Učenici su pokazali i objasnil i model rada vodenice i izveli pokuse vezane uz vodu (voda kao otapalo, dokazivanje otopljenih tvari u vodi, kristalizacija kuhinjske soli i uređaj za pročišćavnje vode.

O svemu navedenom je unaprijed obaviještena javnost putem Web stranice škole, novinarske grupe, pisane obavijesti u školi i oglasne knjige škole i plakatima na različitim mjestima u nastavi.

objavio: Grozdan Rajačić   datum: 5. 4. 2017.

Upisi u srednju šk.

KNJIŽNICA