NOVOSTI IZ FILMSKE GRUPE 2018.

Ove školske godine u grupi se okupilo petnaestak učenika petih i šestih razreda. Osim filmskih vježbica snimanja, kadriranja, glume… snimili smo nekoliko minijatura u svim filmskim rodovima – nekoliko pokušaja animacije, nekoliko igranih i nekoliko dokumentarnih inserata.

Film koji spremamo za kraj školske godine trebao bi biti kombinacija sva tri filmska roda. Zapravo, snimamo obrazovnu emisiju o filmu, u kojoj bi se učenicima mlađega uzrasta predstavili filmski rodovi. Napi će učenici tako mlađim učenicima svojim primjerima objasniti kako izgleda animirani film, što je igrani film i što treba znati o dokumentarnome filmu.

Ukoliko nam film uspije (a to nije lako!), poslat ćemo ga na Reviju i Smotru, na koje uvijek šaljemo naše filmove.

Poželite nam sreću!

(11.6.2018. - 17.6.2018.)

ODMORKO - LJETO 2018.

Školska godina je pri kraju!

Sportski savez Grada Zagreba pripremio je za učenike ljetni raspored programa Odmorko.

Više saznajte na poveznici

VAŽNO!

NOVA ORGANIZACIJA RADA U ŠK. GOD. 20018./19.

Više saznajte na poveznici

« Kolovoz 2018 »