Večer matematike, 4.12.2014.

Iza nas je još jedna, druga po redu, Večer matematike. Za ovu večer tražila se  “Putovnica“ više jer je broj gostiju bio pozamašan.

Večer je započela pjesmom naše male, ali skladne, školske ženske klape. Paula i Marko su nas, kao iskusni voditelji, uveli u svijet zadataka i zabave te bodrili cijelu večer. Naši mali i veliki gosti vrijedno su rješavali zadatke, različite mozgalice, igrali se dominom, prolazili kroz labirint, igrali podni mlin, podni križić-kružić, skakali kroz malu i veliku školicu, izrađivali origami figure te se malo  i zasladili bombonima. I najmlađi gosti, mala braća i sestre, imali su svoj – Dječji kutak.

Ove ste godine imali priliku zaigrati i šah te pobijediti naše profesore.

Hvala svima koji ste došli, pridružili se i uživali u matematičkim igrama i zadatcima te imali prilike doživjeti zabavnu stranu matematike!

Hvala i svim pomagačima – djeci i učiteljima koji su zaslužni da smo te noći, umorni, ali ispunjeni i zadovoljni otišli na počinak.

Vaši profesori matematike, MBM

TJEDAN: crveni

Razredi koji su u školi UJUTRO:

1., 2., 3., 4.bc, 6., 7. i 8.

(12.11.2018. - 16.11.2018.)

pogledajte ovdje

ili detaljnije ovdje.

VAŽNO!

NOVA ORGANIZACIJA RADA U ŠK. GOD. 2018./19.

Više saznajte na poveznici

« Studeni 2018 »