> Projekti  > Projekti  > Erasmus+

Naša je škola godinama uključena u ERASMUS+ programe.

ERASMUS+ je program Europske unije koji obuhvaća cijeli sektor obrazovanja i osposobljavanja mladih ljudi na cjelovit način. Ciljevi programa ERASMUS+ su modernizacija obrazovanja, poboljšanje vještina, osposobljavanja i zapošljavanja mladih ljudi.

EUROPEAN CITIZENSHIP - SHAPING TRANSNATIONAL IDENTITY naziv je novog projekta u koji smo se uključili 2017., a traje do 2020. godine.

Zemlje partneri:

INSPIRING STUDIES AND FUTURE CAREERS

OŠ Zapruđe od 2014. - 2017. bila je uključena u projekt pod nazivom: „Poveznica obrazovanja i izbora mog budućeg zanimanja“ ili „Inspiring studies and future careers“. Cilj projekta bio je pomoći učeniku da se što ranije usmjeri na stjecanje kompetencija za izbor svog budućeg zanimanja.

Projekt se financirao sredstvima Europske unije, trajao je tri godine te uključivao pet zemalja partnera: Estoniju, Finsku, Španjolsku, Njemačku te Hrvatsku.

Sve zemlje partneri tijekom provedbe projekta surađivale su kroz niz zajedničkih aktivnosti.

One su uključivale i međusobne susrete te razmjenu djece i učitelja u trajanju od 5 do 7 dana.

Učenici naše škole tako su kroz niz aktivnosti imali priliku stjecati znanje, iskustvo i vještine koje će im pomoći u odabiru njihova budućeg zvanja, moći će upoznavati kulturu i jezik zemalja pertnera, razvijati digitalne kompetencije i biti aktivni u praćenju tržišta rada te mogućnosti koje im nudi.

Sve rezultate projekta pogledajte na WEB stranici projekta:

Želite li saznati ponešto više o školama partnerima odaberite:

ESTONIJA: Kääpa Pohikool
FINSKA: Yhtenäis Koulu, Vaala
NJEMAČKA: Friedrich-von-Spee-Gesamtschule Paderborn
ŠPANJOLSKA: IES SABINA MORA

(11.6.2018. - 17.6.2018.)

ODMORKO - LJETO 2018.

Školska godina je pri kraju!

Sportski savez Grada Zagreba pripremio je za učenike ljetni raspored programa Odmorko.

Više saznajte na poveznici

VAŽNO!

NOVA ORGANIZACIJA RADA U ŠK. GOD. 20018./19.

Više saznajte na poveznici

« Kolovoz 2018 »