VEČER MATEMATIKE

Iza nas je još jedna, druga po redu,  Večer matematike. Za ovu večer tražila se  “Putovnica“ više jer je broj gostiju bio pozamašan.

Večer je započela pjesmom naše male, ali skladne, školske ženske klape. Paula i Marko  su nas, kao iskusni voditelji, uveli u svijet zadataka i zabave  te bodrili cijelu večer.

Naši mali i veliki gosti vrijedno su rješavali zadatke, različite mozgalice, igrali se dominom, prolazili kroz labirint, igrali podni mlin, podni križić-kružić, skakali kroz malu i veliku školicu, izrađivali origami figure te se malo  i zasladili bombonima.

Ove ste godine imali priliku zaigrati i šah te pobijediti naše profesore.

I najmlađi gosti, mala braća i sestre,  imali su svoj – Dječji kutak.

Hvala svima koji ste nam se pridružili i uživali u matematičkim igrama i zadatcima te imali prilike doživjeti zabavnu stranu matematike!

Hvala i svim pomagačima – djeci i učiteljima -  koji su zaslužni da smo te noći, umorni, ali ispunjeni i zadovoljni otišli na počinak.

Vaši profesori matematike

Večer matematike SLIKE