Školska svakodnevica

Obavijest o nastavi na daljinu

Autor: Mirela Puškarić, 9. 4. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

prema odluci Gradskog ureda za obrazovanje Grada Zagreba, u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. godine.

• za učenike od 1. do 4. razreda, nastava se odvija u školi prema dosadašnjem rasporedu.

• Za učenike od 5. do 8 razreda organizira se nastava na daljinu, u virtualnim učionicama, prema dosadašnjem rasporedu sati, dakle smjenski, za pojedine razrede ujutro te popodne.

• DODATAK: Obavijest za učenike petih, šestih, sedmih i osmih razreda:

Nastava TZK-e će se u sljedećem tjednu održavati u suprotnoj smjeni, na školskom igralištu. U slučaju da učenik ima neku drugu aktivnost (glazbena škola, škola stranih jezika, treninzi ili slično) i nije u mogućnosti doći, dostavit će potvrdu o terminu aktivnosti. Detaljnije, molimo pratiti obavijesti u Teams virtualnoj učionici.

•
  • Od ponedjeljka, 12. 4. 2021. nastava će se odvijati prema rasporedu sati za crveni tjedan.

Učenici su dužni pratiti nastavu u virtualnim učionicama, a roditelji izostanke učenika s nastave na vrijeme opravdati razrednicima.

U slučaju covid-19 infekcije članova obitelji, molimo obavijestite nas, kao i do sada, o tome.

Što vam je potrebno za  nastavu na daljinu?

1. računalo ili tablet spojen na internet
  2. dio stana u kojem imate mir (vaša soba, dnevni boravak, kuhinja, bilo koja prostorija gdje imate koncentracije za rad)
  3. stol na kojem ćete raditi
  4. sav pribor za predmet (pernica, bilježnica, udžbenici, radna bilježnica, atlas itd.)

Svaki će vas učitelj uputiti u rad na njegovome predmetu.

Ostanite zdravi!

Odluku Gradskog ureda za obrazovanje, o načinu rada Škole možete pogledati ovdje