Školska svakodnevica

Informacije o koronavirusu

Autor: Mirela Puškarić, 17. 4. 2020.

IZDVAJAMO

Iz članka na stranicama Škola za život:

"Poštovani ravnatelji, učitelji i nastavnici,

dobivamo mnogo upita roditelja o širenju dezinformacija o koronavirusu među učenicima te bismo vas ovim putem htjeli uputiti na točne i provjerene informacije.

Šaljemo vam kratku infografiku koja odgovara na pitanje je li bolest COVID-19 poput gripe te poveznicu na videolekciju „Pandemija koronavirusa“ koju je snimila Helena Valečić, voditeljica mentorskog tima Škole za život.

Također vas upućujemo na mrežne stranice Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, na kojoj možete naći pitanja i odgovore o bolesti COVID-19."

Više saznajte ovdje."