2. ALOHA NACIONALNO NATJECANJE U MENTALNOJ ARITMETICI

U tjednu od 2. Do 13.5.2017, širom Hrvatske održalo se 2. ALOHA nacionalno natjecanje u mentalnoj aritmetici.
Mali uvid u težinu natjecanja- polaznici su morali riješiti 70 zadataka unutar 5 minuta. Svi se zadatci rješavaju uz pomoć abakusa, mentalne aritmetike ili prstima.

Polaznici učiteljice Zvjezdane Budoš, ALOHA trenerice u ALOHA centru Zapruđe, osvojili su čak 7 medalja (2 zlata, 1 srebro i 4 bronce po kategorijama). Troje polaznika su učenici OŠ Zapruđe.

Luna Lovričević, učenica 1.a razreda, prvakinja  je Hrvatske u kategoriji KIDS1 mlađi.
Lukas Matejaš, učenik 1.b razreda, osvojio je treće mjesto u kategoriji KIDS1 mlađi.
Lara Jovanić osvojila je drugo mjesto u kategoriji Pre KIDS mlađi.

Naše najiskrenije čestitke učenicima, njihovoj trenerici i njihovim roditeljima, ali i svim polaznicima ALOHA programa koji su također osvojili sjajne rezultate.

objavio: Grozdan Rajačić   datum: 24. 5. 2017.

Upisi u srednju šk.

KNJIŽNICA